НАЙБЛИЖЧІ ЗАХОДИ — ПЕРША МЕРЕЖА ФІТНЕС КЛУБІВ ЧЕРНІГІВ

Школа фітнесу X-Line III рівень

.
У лютому стартує третій рівень навчання школи фітнесу X-Line, за підсумком проходження якого ви отримаєте сертифікат Майстер-Тренер.

⠀ Будуть розкриті найбільш найбільш важливі теми , включаючи ендокринну систему людини, спортивну фармакологію, циклічні режими харчування та тренувань, що дозволяють вивести тіло на пік фізичної форми, спортивні домішки, і ряд інших не менш важливих тем.

Це все в найбільш зручному для засвоєння форматі - ніякої води, тільки діюча практика, яку ви зможете застосовувати відразу після проходження курса.

⠀ Третій рівень буде корисний як чинним тренерам та виступаючим спортсменам, так і людям, охочим зрушити застряглий прогрес з мертвої точки, але побоюються наслідків необдуманих маніпуляцій з сильнодіючими засобами.
⠀ В даний курс увійшли відомості, які збиралися по крупицях роками і перевірені на практиці.
Не відкладайте на останній момент, записуйтеся зараз, так як кількість місць обмежена! ⠀
За бажанням (і підсумком проходження всіх курсів) - працевлаштування в мережі фітнес-клубів @xlinesport і @ kislorod.club ⠀

Старт школи 21 лютого!
⠀ Ціна - 2400 грн. ⠀

Записуйтеся в школу фітнесу X-Line на третій рівень по телефону ☎️0938122121, а також в ФК X-Line @xlinesport (вул., Захисників України, 9, 3 поверх)

ПОДИВІТЬСЯ МАПУ АБО ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ